Zajęcia grupowe

Połącz zabawę z ciężką pracą.

Przyjdź na sportowe zajęcia w Fire House i razem z innymi buduj mięśnie, spalaj tłuszcz i pracuj nad swoją kondycją.

Jak mawiają „w grupie raźniej”. Jeśli wyznajesz tę samą zasadę i łatwiej motywujesz się ćwicząc w towarzystwie innych – koniecznie odwiedź zajęcia grupowe w Fire House. Otrzymasz wycisk, ale i satysfakcję, jakiej nie da Ci żadna inna aktywność.

 

Z myślą o Twoich postępach zapewniamy:

Doskonałe zajęcia grupowe

Pełne ciekawych ćwiczeń, wspólnej zabawy oraz motywacji. Wyjdziesz z nich nie tylko zmęczony, ale także w pełni zadowolony i niemogący doczekać się na kolejne 😊!

Intensywne 60 minut

Każde zajęcia grupowe to aż 60 minut intensywnego treningu połączonego ze świetną zabawą. Wykorzystamy każdą minutę, aby dać Ci wycisk, zbudować Twoje mięśnie, zgubić trochę kilo i poprawić kondycję.

Q

Brak nudy

Wydaje Ci się, że godzina to za dużo, aby zrobić dobry treningi i się nie nudzić? Zapewniamy Cię, że nie zmarnujemy nawet sekundy i nawet się nie obejrzysz, jak będziesz całkowicie wykończony, a zajęcia dobiegną końca.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń, zostaw swoje dane lub zapisz się bezpośrednio w recepcji klubu.

Wyraź zgodę

Treningi i zajęcia grupowe Bydgoszcz – sportowe zajęcia dla grup w Bydgoszczy

Jeśli lubisz zajęcia sportowe w grupach, a ponadto mieszkasz w Bydgoszczy – koniecznie odwiedź Fire House, w którym znajdziesz ofertę świetnych treningów. Organizujemy profesjonalne zajęcia dla grup, podczas których skupiamy się na rozbudowie masy mięśniowej, poprawianiu kondycji, a także spalaniu zbędnych kilogramów. Nasze ćwiczenia grupowe to aż 60 minut wymagającego treningu, który się nie nudzi.

Każde zajęcia w Fire House Bydgoszcz są urozmaicone zróżnicowanymi ćwiczeniami odpowiadającymi za poprawę motoryki i kondycji, nie zapominając przy tym o mięśniach (ich różnych partiach) czy walce z nadwagą. Skontaktuj się z nami dziś lub od razu przyjdź na nasze zajęcia. Czekamy na Ciebie w Bydgoszczy!