Konsultacje i porady dietetyczne

Zadbaj o to, co jesz.

Odbierz wsparcie profesjonalnego dietetyka i upewnij się,

że Twój trening i dieta dają coraz lepsze rezultaty.

Wychodzimy z założenia, że „formę robi się w kuchni” i żaden trening nie przyniesie odpowiednich efektów, jeśli nie jest połączony z odpowiednio zbilansowaną i dopasowaną dietą. W związku z tym, w Fire House oferujemy również pełne wsparcie dietetyczne.

 

Z myślą o Tobie zapewniamy:

w

Konsultacje dietetyczne

Podczas których doradzimy Ci w tematyce Twojego żywienia – doboru najlepszych posiłków, ich składników, gramatury, a nawet odpowiedniej suplementacji.

i

Plany żywieniowe

Biorąc pod uwagę Twoje warunki fizyczne, styl życia, rodzaj stosowanego treningu, a także przyzwyczajenia, czy po prostu upodobania kulinarne – stworzymy plan dietetyczny, za którego skuteczność ręczymy ?!

v

Porady dotyczące diety

Wiemy, że w diecie liczy się wytrwałość i motywacja. Właśnie dlatego będziemy ciągle kontrolować Twoje dokonania, podpowiadać i dawać Ci „kopa”, abyś nigdy się nie poddał.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń, zostaw swoje dane lub zapisz się bezpośrednio w recepcji klubu.

Wyraź zgodę

Dietetyk Bydgoszcz – porady dietetyczne, konsultacje i plany żywieniowe w Bydgoszczy

Jeśli Bydgoszcz jest Twoim miastem i właśnie tutaj szukasz profesjonalnego wsparcia w rozpisaniu odpowiedniej diety – jesteś we właściwym miejscu. Skorzystaj z konsultacji oraz porad dietetycznych Fire House i miej pewność, że Twój plan żywieniowy jest w 100% dopasowany do Twoich oczekiwań. Potrzebujesz diety, która pomoże Ci schudnąć? A może preferujesz plan dietetyczny, którego celem będzie poprawa Twojej sylwetki i rozbudowa masy mięśniowej? To wszystko znajdziesz w Fire House Bydgoszcz. Skorzystaj z fachowej pomocy doświadczonych trenerów oraz dietetyków sportowych i już dziś skontaktuj się z nami. Zapewnij sobie doskonały jadłospis, dzięki któremu osiągniesz swoje cele – zadzwoń, wyślij e-mail lub skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego.