Konsultacje, porady i plany treningowe

Wyciśnij ze swojego treningu wszystko, co się da.

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia i spraw,

aby efekty Twojej pracy były jeszcze lepsze.

Zależy nam na tym, abyś nigdy nie stracił motywacji do ciężkiej pracy, a Twój progres był widoczny na każdym kroku. Dlatego w Fire House, poza prowadzeniem zajęć, zajmujemy się również kompleksowym wsparciem Twojego treningu.

 

Z myślą o Tobie oferujemy:

w

Bieżące konsultacje

Podczas których doradzimy Ci w zakresie doboru i rodzajów ćwiczeń, sposobów ich wykonywania, a także techniki, z jaką trenujesz.

i

Plany treningowe

W oparciu o Twoje predyspozycje, cele oraz warunki fizyczne – rozpiszemy profesjonalne plany mające na celu jak najszybciej i najskuteczniej przybliżyć Cię do wymarzonej sylwetki.

v

Porady

Na bieżąco będziemy kontrolować Twoje postępy, a także podpowiadać i doradzać, zawsze gdy będziesz tego potrzebował (a nawet wtedy, gdy to my zauważymy, że zachodzi taka potrzeba).

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń, zostaw swoje dane lub zapisz się bezpośrednio w recepcji klubu.

Wyraź zgodę

Treningi Bydgoszcz, porady, konsultacje i plany treningowe w Bydgoszczy

Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy i chcesz, aby Twoje ćwiczenia wreszcie zaczęły przynosić pożądane efekty – skorzystaj z profesjonalnego wsparcia w Twoim treningu i już teraz odwiedź Fire House. U nas znajdziesz w pełni dopasowane plany treningowe, porady oraz konsultacje związane z ćwiczeniami. Zbadamy Twoje cele i ambicje, sprawdzimy Twoje predyspozycje oraz możliwości, a następnie na ich podstawie rozpiszemy plan treningowy. Plan, dzięki któremu zdobędziesz wymarzoną sylwetkę, zgubisz zbędne kilogramy, poprawisz formę, ale przede wszystkim poczujesz się lepiej!

Nie czekaj i zacznij już teraz. Sprawdź cennik trenera personalnego w Bydgoszczy. Skontaktuj się z nami za pomocą maila, telefonu lub formularza kontaktowego lub bezpośrednio odwiedź naszą salę treningową oraz siłownię w Bydgoszczy i zacznij profesjonalny trening pod okiem sprawdzonego trenera osobistego.