Wyjątkowa siłownia

Postaw na trening, który przyniesie Ci realne efekty.

Zbuduj mięśnie, popraw kondycję i zadbaj o swoją sylwetkę.

Pragniemy, aby Twój trening zapewniał Ci pełną wszechstronność i pozwalał na osiągnięcie zamierzonych celów, w tym jednocześnie budowę masy mięśniowej, pracę nad lepszą kondycją, a przede wszystkim zgubienie nadmiaru tłuszczu.

 

Z myślą o Tobie oferujemy:

Świetne wyposażenie

Znajdziesz u nas sprzęt sportowy, dzięki któremu zadbasz o każdą partię swojego ciała.

Wsparcie specjalistów

Obecni w Fire House trenerzy chętnie pomogą Ci w Twoim treningu. Podpowiedzą, jak należy wykonywać poszczególne ćwiczenia, a także przekażą inne cenne wskazówki.

Niezwykły klimat

Z pewnością docenisz świetną atmosferę, która panuje w naszej siłowni. Wzajemna pomoc, wsparcie, motywacja, a do tego dobry humor – to wszystko jest u nas normą!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń, zostaw swoje dane lub zapisz się bezpośrednio w recepcji klubu.

Wyraź zgodę

Siłownia Bydgoszcz – wyjątkowy sposób na trening w Fire House

Jeżeli obecnie przebywasz w Bydgoszczy i pilnie poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł potrenować – koniecznie odwiedź nasz lokal. Dysponujemy w pełni profesjonalnym sprzętem treningowym, dzięki któremu zadbasz o wszystkie najważniejsze partie swojego ciała. Korzystając chociażby z rowerków stacjonarnych – poprawisz ogólną kondycję, jak i mięśnie nóg. Używając ciężarów zbudujesz masę mięśniową, a także pozytywnie wpłyniesz na swoją siłę. Dodatkowo, poćwiczysz ogólną sprawność ruchowo-mięśniową, korzystając np. z drabinek, drążków, boxów i wielu innych urządzeń.

Nasza siłownia w Bydgoszczy jest również miejscem, w którym znajdziesz grupowe zajęcia typy Crossfit. Z powodzeniem odnajdziesz także zajęcia indywidualne prowadzone przez profesjonalnych trenerów osobistych.

Tutaj znajdziesz dokładny cennik naszej siłowni, Pamiętaj, że im większy karnet kupisz tym bardziej Ci się to opłaca. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. A jeśli nadal się zastanawiasz – skorzystaj z możliwości odbycia darmowego treningu, który ostatecznie przekona Cię do tego, że nasza siłownia w Bydgoszczy jest miejscem idealnym także dla Ciebie!