Zajęcia indywidualne i treningi personalne

Postaw na pomoc trenera osobistego.

Skorzystaj z indywidualnego wsparcia Twoich treningów i ciesz się jeszcze lepszymi efektami.

Najlepszy trening to ten dopasowany do Twoich oczekiwań, celów oraz marzeń – uwzględniający Twoje predyspozycje i możliwości. Dlatego w Fire House znajdziesz także indywidualne zajęcia oraz treningi personalne, które skutecznie przybliżą Cię do założonych celów.

 

Z myślą o Twoim progresie oferujemy:

w

Indywidulane konsultacje

Podczas ich trwania poznamy Twoje cele, sprawdzimy Twoje możliwości, a następnie opracujemy plany treningowe oraz dietetyczne, których będziesz musiał się trzymać, aby osiągnąć to, o czym marzysz.

Treningi personalne

Będziemy wspólnie odbywać regularne treningi, na których nie tylko nauczymy Cię nowych ćwiczeń oraz poprawnej techniki ich wykonywania. Zajmiemy się również Twoją motywacją, aby każdy trening był krokiem do osiągnięcia Twoich postanowień.

Bieżące wsparcie w diecie

Zwieńczeniem całości pracy nad Tobą będzie również przygotowanie oraz bieżąca kontrola Twojej diety. Formę bowiem robi się także w kuchni ?!

Jakie problemy pomożemy Ci rozwiązać?

Długotrwałe i męczące bóle

Dzięki odpowiednio dopasowanym planom treningowym oraz bieżącemu wsparciu trenerów, pozbędziesz się dolegliwości, które dawały Ci w kość nawet od wielu lat.

Pozbędziesz się bólu pleców i całego kręgosłupa

Wyeliminujesz bóle kolan

Zapomnisz o dolegliwościach powodowanych przez stawy

Nadwaga

Profesjonalnie i konsekwentnie prowadzony trening pozwoli Ci także na pozbycie się niechcianych kilogramów, a co za tym idzie – zyskaniu wymarzonej sylwetki.

Powrócisz do dawnej wagi

S

Pozbędziesz się tłuszczu z brzucha, rąk, nóg, twarzy i wszystkich innych miejsc

Poprawisz swoje samopoczucie

Co dzięki nam osiągniesz?

Zbudujesz formę i sylwetkę

Pomożemy Ci nie tylko pozbyć się zbędnych kilogramów, ale również zadbamy o to, aby Twoje ciało zyskało nowy, pięknych wygląd i formę, jakiej dawno nie miało.

Zbudujesz mięśnie, o jakich zawsze marzyłeś

g

Poprawisz swoją wydolność oraz kondycję

Poczujesz się lepiej we własnej skórze

Zrealizujesz swoje marzenia

To wszystko sprawi, że będziesz mógł pozwolić sobie na rzeczy, które dotychczas pozostawały poza Twoim zasięgiem.

Wystartujesz w zawodach, które zawsze były Twoim celem

Znajdziesz nową pracę (np. w wojsku, policji, straży pożarnej)

Będziesz robił to, na co do tej pory nie mogłeś sobie pozwolić

Kto zadba o Twój progres?

Michał Pełczyński

Trener personalny, zawodnik Crossfit, właściciel Fire House Bydgoszcz

Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego, z doświadczenia – trener personalny. Z powołania strażak w państwowej straży pożarnej, a na co dzień kochający mąż i ojciec dwójki dzieci.

Od 10 lat jest instruktorem kulturystyki i fitness, a od 15 zawodnikiem różnych dyscyplin sportowych – od piłki nożnej, kick-boxingu, gimnastyki, sportów siłowych, po rugby, sporty taneczne i sylwetkowe.

Przygodę z Crossfitem zaczął w 2010 roku. Pierwsze treningi robił z bratem – stworzyli wtedy prawdziwy garage-gym. Z każdym dniem wiedza i doświadczenie stawały się coraz większe, aż zakończyły się uzyskaniem certyfikatu CrossFit Trainer Level-1.

Jego cel:

Przekazanie Ci jak największej ilości wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim danie Ci maksymalnego wycisku!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń, zostaw swoje dane lub zapisz się bezpośrednio w recepcji klubu.

Wyraź zgodę

Trening personalny Bydgoszcz – sportowe zajęcia indywidualne w Bydgoszczy

Jeżeli obecnie mieszkasz w Bydgoszczy i poszukujesz indywidualnych zajęć na siłowni, które pomogą Ci schudnąć, zbudować masę mięśniową, poprawić formę lub po prostu poczuć się lepiej we własnym ciele – postaw na pracę indywidualną z trenerami Fire House. Mamy dla Ciebie specjalną ofertę treningów oraz konsultacji indywidualnych, podczas których otrzymasz gotowy plan treningowy, pełne wsparcie w ćwiczeniach (nauka techniki, jak i motywacja na siłowni) oraz w diecie (rozpisanie menu, odżywek i wielu innych).

Już teraz wykorzystaj swoją szansę – skontaktuj się z nami lub przyjdź od razu do naszego lokalu w Bydgoszczy. Otrzymaj indywidualne wsparcie trenera, na które zasługujesz!

Trener personalny Bydgoszcz – zajęcia indywidualne z profesjonalnym trenerem Crossfit

Zespół Fire House tworzą doświadczeni trenerzy z wieloletnią praktyką sportową. To dzięki temu masz pewność, że Twój trening personalny będzie w pełni bezpieczny, a ćwiczenia i inne czynności, jaki przyjdzie Ci wykonać – zaprowadzą Cię wprost do osiągnięcia wymarzonych celów. Dzięki zajęciom z trenerem personalnym uda Ci się nie tylko zgubić zbędne kilogramy tłuszczu, zbudować wymarzoną masę mięśniową, czy po prostu poprawić swoją kondycję. Trening pozwoli Ci przede wszystkim na realizację marzeń, które do tej pory były dla Ciebie niemożliwe. Twój trener personalny z Bydgoszcz Fire House wesprze Cię w Twoim dążeniu do celu: startu w zawodach sportowych (np. maratonie lub innym biegu), a nawet zdobyciu wymarzonej pracy i zostaniu policjantem, żołnierzem lub chociażby strażakiem.

Trener osobisty Bydgoszcz – certyfikowany specjalista od treningów i diety

Pracując z naszą kadrą trenerską zyskujesz pewność, że jesteś pod opieką najlepszych. Każdy trener osobisty z Fire House posiada wieloletnie doświadczenie w sporcie (zarówno ucząc innych, jak trenując samemu). Dodatkowo, może pochwalić się odpowiednimi certyfikatami i ukończonymi szkoleniami. Każdy nasz trener personalny nieustannie się uczy – uczęszczając na kursy, szkolenia, sympozja, konferencje oraz prezentacje z dziedziny sportu, suplementacji, jak i żywienia. Dzięki temu wiesz, że pracujesz wyłącznie z wykwalifikowanymi osobami, które wiedzą co robią i z pewnością zaprowadzą Cię do osiągnięcia wymarzonych efektów ćwiczeń. Skontaktuj się z nami już teraz! Twój prywatny trener osobisty Bydgoszcz czeka właśnie na Ciebie!