Oferta dla firm

Zabierz swoich pracowników na grupowe treningi dopasowane do ich oczekiwań.

Zadbaj o ich kondycję, lepsze samopoczucie, integrację, a dodatkowo spraw, że będą się po prostu dobrze bawili.

Zapewnij swoim pracownikom coś więcej niż tylko zwykły karnet sportowy, z którego zapewne i tak nie skorzystają. Daj im treningi, które pokochają i które staną się stylem ich życia!

 

Z myślą o Twojej firmie i pracownikach zapewniamy:

Dedykowane zajęcia dla Twojej firmy

Wypełnione ciekawymi ćwiczeniami dopasowanymi do charakteru wykonywanej pracy, wspólną zabawą oraz integracją. Twoi pracownicy wyjdą z nich nie tylko pozytywnie zmęczeni, ale przede wszystkim zadowoleni i zmotywowani.

Aktywne 60 minut

Zajęcia firmowe odbywają się co tydzień, a każde z nich trwa 60 minut. Podczas zajęć łączymy intensywny trening oraz świetną zabawę. Każda minuta to wycisk mający na celu: budowanie mięśni, spalanie tłuszczu i poprawianie kondycji.

Q

Brak monotonii

Wydaje Ci się, że przez godzinę Twoi pracownicy będą się nudzić? Nie ma takiej opcji! Rozgrzewka, trening właściwy, odpoczynek i regeneracja – żadna sekunda spędzona w Fire House nie idzie na marne.

Stworzymy ofertę dedykowaną potrzebom Twojej firmy!

Zadzwoń, zostaw swoje dane lub przyjdź bezpośrednio do klubu.

Wyraź zgodę

Treningi i zajęcia dla firm Bydgoszcz – firmowe ćwiczenia w Bydgoszczy

Wprowadź do swojej firmy trening z prawdziwego zdarzenia! Podaruj pracownikom zajęcia crossfit dla firm, które dadzą im wycisk, poprawią kondycję, zbudują masę mięśniową, a dodatkowo pozwolą zgubić kilka (lub kilkanaście) zbędnych kilogramów. Dołącz razem ze swoją firmą do rodziny Fire House – zapisz swoich pracowników na cotygodniowe zajęcia z crossfitu.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu, mailowo lub bezpośrednio w klubie w Bydgoszczy. Przygotujemy dedykowaną i w pełni dopasowaną ofertę treningową dla Twojej firmy, z której Twoi pracownicy będą korzystać z przyjemnością – gwarantujemy!