Zajęcia grupowe

Połącz zabawę z ciężką pracą.

Przyjdź na sportowe zajęcia w Fire House i razem z innymi buduj mięśnie, spalaj tłuszcz i pracuj nad swoją kondycją.

Jak mawiają „w grupie raźniej”. Jeśli wyznajesz tę samą zasadę i łatwiej motywujesz się ćwicząc w towarzystwie innych – koniecznie odwiedź zajęcia grupowe w Fire House. Otrzymasz wycisk, ale i satysfakcję, jakiej nie da Ci żadna inna aktywność.

 

Z myślą o Twoich postępach zapewniamy:

Doskonałe zajęcia grupowe

Pełne ciekawych ćwiczeń, wspólnej zabawy oraz motywacji. Wyjdziesz z nich nie tylko zmęczony, ale także w pełni zadowolony i niemogący doczekać się na kolejne ?!

Intensywne 60 minut

Każde zajęcia grupowe to aż 60 minut intensywnego treningu połączonego ze świetną zabawą. Wykorzystamy każdą minutę, aby dać Ci wycisk, zbudować Twoje mięśnie, zgubić trochę kilo i poprawić kondycję.

Q

Brak nudy

Wydaje Ci się, że godzina to za dużo, aby zrobić dobry treningi i się nie nudzić? Zapewniamy Cię, że nie zmarnujemy nawet sekundy i nawet się nie obejrzysz, jak będziesz całkowicie wykończony, a zajęcia dobiegną końca.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń, zostaw swoje dane lub zapisz się bezpośrednio w recepcji klubu.

Wyraź zgodę

Treningi i zajęcia grupowe Bydgoszcz – sportowe zajęcia dla grup w Bydgoszczy

Jeśli lubisz zajęcia sportowe w grupach, a ponadto mieszkasz w Bydgoszczy – koniecznie odwiedź Fire House, w którym znajdziesz ofertę świetnych treningów. Organizujemy profesjonalne zajęcia dla grup, podczas których skupiamy się na rozbudowie masy mięśniowej, poprawianiu kondycji, a także spalaniu zbędnych kilogramów. Nasze ćwiczenia grupowe to aż 60 minut wymagającego treningu, który się nie nudzi.

Każde zajęcia w Fire House Bydgoszcz są urozmaicone zróżnicowanymi ćwiczeniami odpowiadającymi za poprawę motoryki i kondycji, nie zapominając przy tym o mięśniach (ich różnych partiach) czy walce z nadwagą. Skontaktuj się z nami dziś lub od razu przyjdź na nasze zajęcia. Czekamy na Ciebie w Bydgoszczy!