Zajęcia indywidualne i treningi personalne

Postaw na pomoc trenera osobistego.

Skorzystaj z indywidualnego wsparcia Twoich treningów i ciesz się jeszcze lepszymi efektami.

Najlepszy trening to ten dopasowany do Twoich oczekiwań, celów oraz marzeń – uwzględniający Twoje predyspozycje i możliwości. Dlatego w Fire House znajdziesz także indywidualne zajęcia oraz treningi personalne, które skutecznie przybliżą Cię do założonych celów.

 

Z myślą o Twoim progresie oferujemy:

w

Indywidulane konsultacje

Podczas ich trwania poznamy Twoje cele, sprawdzimy Twoje możliwości, a następnie opracujemy plany treningowe oraz dietetyczne, których będziesz musiał się trzymać, aby osiągnąć to, o czym marzysz.

Treningi personalne

Będziemy wspólnie odbywać regularne treningi, na których nie tylko nauczymy Cię nowych ćwiczeń oraz poprawnej techniki ich wykonywania. Zajmiemy się również Twoją motywacją, aby każdy trening był krokiem do osiągnięcia Twoich postanowień.

Bieżące wsparcie w diecie

Zwieńczeniem całości pracy nad Tobą będzie również przygotowanie oraz bieżąca kontrola Twojej diety. Formę bowiem robi się także w kuchni 😉!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń, zostaw swoje dane lub zapisz się bezpośrednio w recepcji klubu.

Wyraź zgodę

Trening personalny Bydgoszcz – sportowe zajęcia indywidualne w Bydgoszczy

Jeżeli obecnie mieszkasz w Bydgoszczy i poszukujesz indywidualnych zajęć na siłowni, które pomogą Ci schudnąć, zbudować masę mięśniową, poprawić formę lub po prostu poczuć się lepiej we własnym ciele – postaw na pracę indywidualną z trenerami Fire House. Mamy dla Ciebie specjalą ofertę treningów oraz konsultacji indywidualnych, podczas których otrzymasz gotowy plan treningowy, pełne wsparcie w ćwiczeniach (nauka techniki, jak i motywacja na siłowni) oraz w diecie (rozpisanie menu, odżywek i wielu innych).

Już teraz wykorzystaj swoją szansę – skontaktuj się z nami lub przyjdź od razu do naszego lokalu w Bydgoszczy. Otrzymaj indywidualne wsparcie trenera, na które zasługujesz!